MEIE VÄÄRTUSED

LIIKMESUS

Kaubanduskoda ifaEMLlogo208x215logo

Advokaadibüroo HansaLaw on Eesti Väike-ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsiooni (EVEA) liige ning advokaadibüroo juhtivpartner ja vandeadvokaat Vahur Kivstik osaleb aktiivselt EVEA õiguskomisjonis.

Eesti Maksumaksjate Liit (EML) kaitseb kõikide maksumaksjate huve ning nõustab ja koolitab neid. EML jälgib, et maksuseadused oleksid õiglased ja arusaadavad, et maksukoormus oleks optimaalne, et maksuhaldur tegutseks ausalt ja professionaalselt, et maksumaksja raha kasutataks sihipäraselt.
EML ühendab üle 2500 liikme.

IFA-Eesti on asutatud 2001. aastal eesmärgiga tekitada ühelt poolt vajalik ja kasulik ühine foorum kohalikele maksuekspertidele, teisalt aga võimaldada ka uusi rahvusvahelisi kontakte ja ligipääsu mahukale maksundusalasele informatsioonile. IFA-Eesti koondab maksunduse valdkonnas tegevaid või maksundusest huvitatud isikuid nii era- kui ka avalikust sektorist.
Eesti Kaubandus-Tööstuskoda on Eesti vanim ja suurim ettevõtjate esindusorganisatsioon. Eesti Kaubandus-Tööstuskoda on eraõiguslik mittetulundusühing, mille liikmeteks on Eestis registreeritud ettevõtted ja organisatsioonid. Kaubanduskoda on üle-eestiline organisatsioon, mille regionaalne tegevus on aktiivne ning kohalike liikmete vajadusi arvestav ja rahuldav.

TUNNUSTUSED

l500

Rahvusvaheliselt advokaadibüroosid monitooriv väljaanne The Legal 500 on Advokaadibüroo HansaLaw maksuõiguse valdkonnas ja kohtuvaidluste lahendamisel ära märkinud juba aastaid, alates 2014.a. on bürood nendes valdkondades tunnustanud kui kõrgeima tasemega advokaadibürood.

TEIL ON ÕIGUSLIK KÜSIMUS VÕI VAJATE ABI ÕIGUSKONFLIKTI LAHENDAMISEL?

Võtke meiega ühendust