MEIE VÄÄRTUSED

LIIKMESUS


ifaEMLlogo208x215logo

Advokaadibüroo HansaLaw on Eesti Väike-ja Keskmiste Ettevõtjate Assotsiatsiooni (EVEA) liige ning advokaadibüroo juhtivpartner ja vandeadvokaat Vahur Kivstik osaleb aktiivselt EVEA õiguskomisjonis.

Eesti Maksumaksjate Liit (EML) kaitseb kõikide maksumaksjate huve ning nõustab ja koolitab neid. EML jälgib, et maksuseadused oleksid õiglased ja arusaadavad, et maksukoormus oleks optimaalne, et maksuhaldur tegutseks ausalt ja professionaalselt, et maksumaksja raha kasutataks sihipäraselt.
EML ühendab üle 2500 liikme.

IFA-Eesti on asutatud 2001. aastal eesmärgiga tekitada ühelt poolt vajalik ja kasulik ühine foorum kohalikele maksuekspertidele, teisalt aga võimaldada ka uusi rahvusvahelisi kontakte ja ligipääsu mahukale maksundusalasele informatsioonile. IFA-Eesti koondab maksunduse valdkonnas tegevaid või maksundusest huvitatud isikuid nii era- kui ka avalikust sektorist.

TUNNUSTUSED

l500

Rahvusvaheliselt advokaadibüroosid monitooriv väljaanne The Legal 500 on Advokaadibüroo HansaLaw maksuõiguse valdkonnas ja kohtuvaidluste lahendamisel ära märkinud juba aastaid, alates 2014.a. on bürood nendes valdkondades tunnustanud kui kõrgeima tasemega advokaadibürood.

TEIL ON ÕIGUSLIK KÜSIMUS VÕI VAJATE ABI ÕIGUSKONFLIKTI LAHENDAMISEL?

Võtke meiega ühendust